ASOCIACE OBČANSKÝCH PORADEN

Poradenství při odvrácení exekuce a v zadlužení: dluhy.obcanskeporadny.cz

Asociace občanských poraden - AOP - vznikla v roce 1997. V současné době sdružuje 40 poraden v 83 místech v ČR. Na problematiku zadlužení se zaměřuje a odbornou pomoc a radu ZDARMA poskytne 38 poraden v zadlužení a při řešení exekucí v celé ČR.

Cílem AOP je rozvíjet síť občanských poraden a podporovat je v poskytování odborné, nezávislé a nestranné pomoci ZDARMA a doporučení na pobočkách v 18 právních oblastech. Projekt dluhy.obcanskeporadny.cz je součastí celého projektu a zaměřuje se na poradenství, pomoc ZDARMA, školení a osvětu v oblastech zadlužení, předlužení, exekuce a finanční gramotnosti. Na stránkách naleznete články / odpovědi na nejčastěji pokládané otázky, doporučení i zprávy o činnosti AOP.

V roce 2019 poradenství v zadlužení poskytuje 38 poboček:


Občanské poradny projektu "Finanční gramotnosti"

Projekt má podporu Československé obchodní banky, Poštovní spořitelny a Magistrátu hl.m. Prahy. Cílem podpory projektu je zajistit nezávislost na finančních produktech a to i v případech, kdy se doporučení klientům poradny mohou dostat do střetu se zájmy Partnerů projektu.

KONTAKTY NA JEDNOTLIVÉ POBOČKY

Po rozkliknutí nadpisu / linku budete přesměrování na AKTUÁLNÍ přehled poraden. Vyhledejte poradnu, kterou máte nejblíže, rozklikněte její link - zobrazí se Vám adresa, telefonní kontakty a úřední hodiny poradny.

Blíží se exekuce?

20
07

Jak poznat, kdy se blíží? Zaplatili jste včas všechny splátky? Máte více půjček z více zdrojů?

Odklad exekuce

13
07

Odložit exekuci je možné, pokud splníte podmínky. Úspěšnost jejího odložení a zastavení není malá, dosahuje téměř 80%

Konsolidace půjček

23
08

Právní pomoc může oddálit exekuci. Poraďte se, kde a jak zahájit oddlužení např. konsolidací půjček

CZIN.eu Odvraceni a zastaveni exekuce